Dodaj opinię o produkcie

Fotel księżycowy, Szary TMMC03

417.00 zł

Specyfikacja techniczna

dopuszczalne obciążenie [kg]: 120
długość drążka [cm]: 94

Fotel księżycowy, Szary TMMC03


FOTEL DLA AKTYWNYCH

MOONCHAIR to bardzo lekki, przenośny fotel hamakowy, którego zawieszenie jest równie proste i łatwe jak hamaka. Wygodny, wykonany z szybkoschnącego nylonu, odpornego na pleśń. Zostały tu zastosowane mocne linki żeglarskie oraz mocne szwy. Fotel jest bardzo wytrzymały. Można prać w pralce, wystarczy odczepić materiał.  Linki w fotelu są regulowane. Podnóżek jest przypięty linką do karabińczyka 6kN, można go w każdej chwili odczepić. W komplecie etui na fotel, podnóżek, linka do zawieszenia fotela z  karabińczykiem 10 KN.  Na bokach fotela znajdują się dwie kieszenie.

Fotel księżycowe są wytrzymałe i na pewno przez wiele lat mogą towarzyszyć w każdym miejscu. To doskonały sposób na połączenie relaksu z dobrą zabawą w wiosenne i letnie dni.

Maksymalne obciążenie : 120 kg
Waga: 1700 g
Rura aluminiowa Ø 2,4
długość rurki nad głową : 94 cm, nad ramionami : 73 cm


Dlaczego Ticket to the Moon to dobry wybór?
- hamaki posiadają certyfikację zgodną ze standardem OEKO-TEX®,
-Ticket to the Moon to firma, która zapewnia swoim pracownikom- mieszkańcom indonezyjskiej wyspy Bali uczciwe warunki pracy, zapewnia ubezpieczenie, godne wynagrodzenie, 8 godzinny dzień pracy, nie zatrudnia dzieci.  
-minimalizują odpady, z resztek jakie pozostają po wycięciu hamaków szyte są torby, saszetki, etui. Inwestują w innowacyjne metody recyklingu.

,