O hamakach TICKET TO THE MOON


 

Ticket To The Moon

Prawdziwy wynalazca hamaków kempingowych
 

Producent i marka


Ticket To The Moon jest oryginalnym producentem hamaków kempingowych, z siedzibą na Bali od 1996 roku. Jako uczciwa firma, lubimy myśleć, że jesteśmy raczej jak jakieś plemię niż tylko branżą: nie tylko rozwijamy i tworzymy innowacyjne i użyteczne produkty, ale również promujemy różne sposoby życia.

Jesteśmy producentem wyrobów wywołujących dobre samopoczucie u marzycieli na całym świecie!

 

Zapewnienie bezpieczeństwa, wygoda, wysokiej jakości produkty


Ponieważ jesteśmy autorskim wynalazcą  i producentem hamaków kempingowych, dajemy Ci  najlepsze produkty zawierające funkcje których pragniesz.  Cały asortyment spadochronowych produktów  TTTM  jest ręcznie wykonany przez zespół wykwalifikowanych rzemieślników w naszym własnym zakładzie na Bali z najwyższej jakości nylonu spadochronowego z lokalnych źródeł. Każdy z naszych produktów zanim opuści fabrykę jest testowany w ekstremalnych warunkach i przechodzi rygorystyczne testy kontroli jakości. 10-letnia gwarancja producenta obejmuje wszelkie wady materiałowe i produkcyjne dla wszystkich produktów Ticket To The Moon.

Normą asortymentu hamaków TTTM jest wytrzymałość, elastyczność, oddychająca, przeciw pleśniowa i przyjazna dla skóry tkanina (
OEKO-TEX® Standard 100). Hamaki są dostępne w pięciu rozmiarach i tysiącach kombinacji kolorów, a każdy wyposażony jest w dołączone etui dla łatwego podróżowania.

Dołącz do rodu hamakowego
 

Lekki, kompaktowy i trwały


Hamaki kempingowe  TTTM są dostarczane w kompaktowym etui, dzięki czemu sprawdzają się idealnie jako łóżko podróżne, i nadają się perfekcyjnie na drzemkę lub po prostu odpoczynku. To sprawia, że jest także wspaniałym placem zabaw.

Oryginalny system mocowania TTTM wykorzystuje nierdzewne haki i liny żeglarskie, łatwe i bezpieczne, dostępne na rynku. Kolejnym wygodnym sposobem montażu  hamaka jest wykorzystanie  wysokiej klasy karabinków i pasów przyjaznych drzewom. Z biegiem lat, TTTM opracowało pełną gamę hamaków, akcesorii hamakowych takich jak: jak Brezent, Moskitiera Net 360 ° i karabińczyk, a także szereg innych produktów, takich jak Fotel księżycowy, Koc plażowy,  Frisbee kieszonkowe i nasze słynne Torby ekologiczne. Wysoka jakość materiałów i ręczne wykończenie sprawiają, że wszystkie produkty TTTM nadają się dla poszukiwaczy przygód lub do codziennego użytku.

Chcemy, aby twoje życie było prostsze!

 

Ticket To The Moon & Społeczna odpowiedzialność biznesu


Ważne dla nas jest oferowanie oryginalnych produktów, których będziesz używał z radością, ale również naszym celem jest podniesienie świadomości szerokich globalnych wyzwań takich jak zrównoważony rozwój i sprawiedliwy handel produkcyjny przy jednoczesnym poszanowaniu lokalnych struktur społecznych i kultury indonezyjskiej.

W TTTM, nie ma absolutnie żadnej pracy dzieci. Nasze uczciwe, humanitarne, sprawiedliwe zawodowe wartości korporacyjne oznaczają, że wszyscy pracownicy posiadają odpowiednie warunki pracy, zabezpieczenie społeczne, emerytury i wynagrodzenie podstawowe, które jest znacznie wyższe od minimalnej pensji. Pracują pięć i pół dnia w tygodniu po 8 godzin dziennie, umieszcza to naszą firmę ponad innymi i wiążą pracowników w unikalną społeczną wspólnotę. Od założenie TTTM w 1996 nikt nigdy nie odszedł z firmy pomimo prób zwabienia ich podejmowanych przez konkurencję.


Zajrzyj do środka fabryki i do siedziby głównej na Bali, Indonezja.
 

Minimalizacja wpływu naszej firmy


Dzięki wykorzystaniu lokalnych materiałów i inwestowaniu w innowacyjne metody recyklingu, staramy się mieć minimalny wpływ na środowisko naturalne. Każda pozostałość z produkcji  zostaje wykorzystana na nowe produkty takie jak ekologiczne torby i plecaki.  Nasze trwające pragnienie minimalizacji odpadów zrodziło motto „Nie, proszę żadnych plastikowych toreb!”

Dbamy aby nic się nie zmarnowało!

 

Fundacja TTTM


Fundacja Ticket To The Moon została ustanowiona aktem notarialnym w roku 2009. Naszym głównym celem jest wspieranie plemienia Sumbanese Kodi we wschodniej Indonezji.  Rozbudowaliśmy  sanitariaty, edukacyjny, kulturalny i rozwojowy program wsparcia. Do chwili obecnej skutecznie pomagamy lokalnej społeczności przy budowie nowej infrastruktury i łatwiejszego dostępu do szkolnictwa, programach zapobiegania malarii, oraz dostępu do czystej wody.

Oferujemy naszym partnerom biznesowym i innym zainteresowanym stronom takie same możliwości aby pomóc tym wybitnym ludziom w ramach korporacyjnych programów odpowiedzialności i darowizn. Ticket To The Moon ma zaszczyt być częścią tej inicjatywy o początku i nadal wnosi znaczący wkład  swoich dochodów do Fundacji.


Więcej informacji o Fundacji TTTM’.

Trzymaj stopy nad ziemią