O hamakach TICKET TO THE MOON
Ticket To The Moon
Prawdziwy wynalazca hamaków kempingowych


Producent i marka

Ticket To The Moon jest oryginalnym producentem hamaków kempingowych, z siedzibą na Bali od 1996 roku. Jako uczciwa firma, lubimy myśleć, że jesteśmy raczej jak jakieś plemię niż tylko branżą: nie tylko rozwijamy i tworzymy innowacyjne i użyteczne produkty, ale również promujemy różne sposoby życia.

Jesteśmy producentem wyrobów wywołujących dobre samopoczucie u marzycieli na całym świecie!


Zapewnienie bezpieczeństwa, wygoda, wysokiej jakości produkty


Ponieważ jesteśmy autorskim wynalazcą  i producentem hamaków kempingowych, dajemy Ci  najlepsze produkty zawierające funkcje których pragniesz.  Cały asortyment spadochronowych produktów  TTTM  jest ręcznie wykonany przez zespół wykwalifikowanych rzemieślników w naszym własnym zakładzie na Bali z najwyższej jakości nylonu spadochronowego z lokalnych źródeł. Każdy z naszych produktów zanim opuści fabrykę jest testowany w ekstremalnych warunkach i przechodzi rygorystyczne testy kontroli jakości. 10-letnia gwarancja producenta obejmuje wszelkie wady materiałowe i produkcyjne dla wszystkich produktów Ticket To The Moon.

Normą asortymentu hamaków TTTM jest wytrzymałość, elastyczność, oddychająca, przeciw pleśniowa i przyjazna dla skóry tkanina (OEKO-TEX® Standard 100). Hamaki są dostępne w pięciu rozmiarach i tysiącach kombinacji kolorów, a każdy wyposażony jest w dołączone etui dla łatwego podróżowania.

Dołącz do rodu hamakowego


Lekki, kompaktowy i trwały

Hamaki kempingowe  TTTM są dostarczane w kompaktowym etui, dzięki czemu sprawdzają się idealnie jako łóżko podróżne, i nadają się perfekcyjnie na drzemkę lub po prostu odpoczynku. To sprawia, że jest także wspaniałym placem zabaw.

Oryginalny system mocowania TTTM wykorzystuje nierdzewne haki i liny żeglarskie, łatwe i bezpieczne, dostępne na rynku. Kolejnym wygodnym sposobem montażu  hamaka jest wykorzystanie  wysokiej klasy karabinków i pasów przyjaznych drzewom. Z biegiem lat, TTTM opracowało pełną gamę hamaków, akcesorii hamakowych takich jak: jak Brezent, Moskitiera Net 360 ° i karabińczyk, a także szereg innych produktów, takich jak Fotel księżycowy, Koc plażowy,  Frisbee kieszonkowe i nasze słynne Torby ekologiczne. Wysoka jakość materiałów i ręczne wykończenie sprawiają, że wszystkie produkty TTTM nadają się dla poszukiwaczy przygód lub do codziennego użytku.

Chcemy, aby twoje życie było prostsze!


Ticket To The Moon & Społeczna odpowiedzialność biznesu


Ważne dla nas jest oferowanie oryginalnych produktów, których będziesz używał z radością, ale również naszym celem jest podniesienie świadomości szerokich globalnych wyzwań takich jak zrównoważony rozwój i sprawiedliwy handel produkcyjny przy jednoczesnym poszanowaniu lokalnych struktur społecznych i kultury indonezyjskiej.

W TTTM, nie ma absolutnie żadnej pracy dzieci. Nasze uczciwe, humanitarne, sprawiedliwe zawodowe wartości korporacyjne oznaczają, że wszyscy pracownicy posiadają odpowiednie warunki pracy, zabezpieczenie społeczne, emerytury i wynagrodzenie podstawowe, które jest znacznie wyższe od minimalnej pensji. Pracują pięć i pół dnia w tygodniu po 8 godzin dziennie, umieszcza to naszą firmę ponad innymi i wiążą pracowników w unikalną społeczną wspólnotę. Od założenie TTTM w 1996 nikt nigdy nie odszedł z firmy pomimo prób zwabienia ich podejmowanych przez konkurencję.

Zajrzyj do środka fabryki i do siedziby głównej na Bali, Indonezja.


Minimalizacja wpływu naszej firmy


Dzięki wykorzystaniu lokalnych materiałów i inwestowaniu w innowacyjne metody recyklingu, staramy się mieć minimalny wpływ na środowisko naturalne. Każda pozostałość z produkcji  zostaje wykorzystana na nowe produkty takie jak ekologiczne torby i plecaki.  Nasze trwające pragnienie minimalizacji odpadów zrodziło motto „Nie, proszę żadnych plastikowych toreb!”

Dbamy aby nic się nie zmarnowało!


Fundacja TTTM

Fundacja Ticket To The Moon została ustanowiona aktem notarialnym w roku 2009. Naszym głównym celem jest wspieranie plemienia Sumbanese Kodi we wschodniej Indonezji.  Rozbudowaliśmy  sanitariaty, edukacyjny, kulturalny i rozwojowy program wsparcia. Do chwili obecnej skutecznie pomagamy lokalnej społeczności przy budowie nowej infrastruktury i łatwiejszego dostępu do szkolnictwa, programach zapobiegania malarii, oraz dostępu do czystej wody.

Oferujemy naszym partnerom biznesowym i innym zainteresowanym stronom takie same możliwości aby pomóc tym wybitnym ludziom w ramach korporacyjnych programów odpowiedzialności i darowizn. Ticket To The Moon ma zaszczyt być częścią tej inicjatywy o początku i nadal wnosi znaczący wkład  swoich dochodów do Fundacji.

Więcej informacji o Fundacji TTTM’.

Trzymaj stopy nad ziemią

WYBIERZ SWÓJ KOLOR:

 • _
 • Biały
 • Bordowy
 • Brązowy
 • Czarny
 • Czekoladowy
 • Czerwono-żółty
 • Czerwony
 • Fioletowy
 • Granatowo-fioletowy
 • Granatowo-pomarańczowy
 • Niebieski
 • Niebiesko- szary
 • Niebiesko-fioletowy
 • Niebiesko-granatowy
 • Niebiesko-pomarańczowy
 • Niebiesko-różowy
 • Pomarańczowo-niebieski
 • Pomarańczowo-szary
 • Pomarańczowy
 • Różowy
 • Szary
 • Turkusowy
 • Zielony
 • Żółto-czerwony
 • Żółty

TICKET-TO-THE-MOON.PL

 

Jesteśmy autoryzowanym sklepem online z hamakami Ticket To The Moon w Polsce.

więcej

KONTAKT Z NAMI

tel. 600 055 695

sklep@ticket-to-the-moon.pl

 

więcej

NEWSLETTER

Aby otrzymywać informacje o nowościach i ofertach specjalnych wpisz adres e-mail:


 
DOŁĄCZ DO NAS

 

 

  

NASZ FUNPAGE

WARUNKI DOSTAWY

Przesyłki dostarcza firma kurierska DPD.

GRATIS OD 250 zł

więcej

Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym sklep internetowy ticket-to-the-moon.pl jest Krzysztof Baran, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Mouton Interactive Krzysztof Baran wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, adres głównego miejsca wykonywania działalności w Siedlcach, ul. Starowiejska 265, kod pocztowy: 08-110, posiadający numer NIP: 821-152-01-37, REGON: 711650928 .

Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera i przechowywane do chwili rezygnacji z subskrypcji.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu możesz kontaktować się z działem obsługi klienta Mouton Interactive pod adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby.

Więcej informacji: www.mouton.pl/ODO

POKAŻ WIĘCEJ