Dodaj opinię o produkcie

Fotel księżycowy dla dzieci, Niebieski TMMMC39

243.00 zł 270.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 202.00 PLN

Specyfikacja techniczna

dopuszczalne obciążenie [kg]: 60
długość drążka [cm]: 56

Fotel księżycowy dla dzieci, Niebieski TMMMC39


MINI MOONCHAIR to bardzo lekki, przenośny fotel hamakowy przeznaczony dla dzieci poniżej 12 lat. Jego zawieszenie jest równie proste i łatwe jak hamaka. Zajmuje niewiele miejsca, można go zabrać na każdy rodzinny wyjazd. Wygodny, wykonany z szybkoschnącego nylonu, odpornego na pleśń. Zostały tu zastosowane mocne linki żeglarskie oraz mocne szwy. Fotel jest bardzo wytrzymały. Można prać w pralce, wystarczy odczepić materiał.  Linki w fotelu są regulowane.  W komplecie etui na fotel, linka do zawieszenia fotela z karabińczykiem.  Na bokach fotela znajdują się dwie kieszenie na różne drobiazgi.

Fotel księżycowe są wytrzymałe i na pewno przez wiele lat mogą towarzyszyć w każdym miejscu. To doskonały sposób na połączenie relaksu z dobrą zabawą w wiosenne i letnie dni.

Maksymalne obciążenie : 60 kg
Waga: 1000 g
Rura aluminiowa Ø 2,4
długość rurki nad głową : 56 cm, nad ramionami : 49 cm


Dlaczego Ticket to the Moon to dobry wybór?
- hamaki posiadają certyfikację zgodną ze standardem OEKO-TEX®,
-Ticket to the Moon to firma, która zapewnia swoim pracownikom- mieszkańcom indonezyjskiej wyspy Bali uczciwe warunki pracy, zapewnia ubezpieczenie, godne wynagrodzenie, 8 godzinny dzień pracy, nie zatrudnia dzieci.  
-minimalizują odpady, z resztek jakie pozostają po wycięciu hamaków szyte są torby, saszetki, etui. Inwestują w innowacyjne metody recyklingu.

,