Dodaj opinię o produkcie

Lightest Hammock, Zielony TML -51

267.00 zł 297.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 297.00 PLN

Specyfikacja techniczna

dopuszczalne obciążenie [kg]: 150
wymiary materiału [cm]: 300x140
długość całkowita [cm]: 320
waga [kg]: 0.228

Lightest Hammock, Zielony TML -51


LIGHTEST HAMMOCK - ULTRALEKKI HAMAK DLA AKTYWNYCH! Idealny, gdy wybierasz się w podróż, wspinaczkę, długą jazdę rowerem czy jakąkolwiek wyprawę, gdzie liczy się każdy gram twojego bagażu. Spakowanie tradycyjnego hamaka może sprawiać problem, jest za duży i za ciężki. Ultralekki hamak Ticket to the Moon jest fenomenalnym rozwiązaniem, waży niewiele ponad 200 gram i zajmuje niewiele miejsca. 

Lightest hammock szyty ręcznie z najwyższej jakości nylonu o gramaturze 41 g/m2. Hamak jest trwały, elastyczny, oddychający i przyjazny dla skóry. Hamak jest odporny na utratę koloru, zawilgocenia, chroni przed wiatrem i insektami. Hamak o długości 300 cm, zwinięty w małe, poręczne etui.  Zakończony z dwóch stron metalowymi zaczepami, dzięki którym możliwe jest zawieszenie hamaka w niemal każdym miejscu. Linki lub pasy do montażu należy zakupić oddzielnie.

Rozłożenie hamaka zajmuje tylko chwile, twoja wyobraźnia dyktuje gdzie go zawiesisz, wystarczą tylko dwa punkty zaczepienia!  Lightest hammock idealny na szybki odpoczynek w trakcie wyprawy, ale i też alterantywny sposób spędzenia nocy w przepięknym miejscu.

Dlaczego hamak Ticket to the Moon to dobry wybór?
- hamaki posiadają certyfikację zgodną ze standardem OEKO-TEX®,
-Ticket to the Moon to firma, która zapewnia swoim pracownikom- mieszkańcom indonezyjskiej wyspy Bali uczciwe warunki pracy, zapewnia ubezpieczenie, godne wynagrodzenie, 8 godzinny dzień pracy, nie zatrudnia dzieci.  
-minimalizują odpady, z resztek jakie pozostają po wycięciu hamaków szyte są torby, saszetki, etui. Inwestują w innowacyjne metody recyklingu.

Co na pewno potrzebujesz dokupić aby zawiesić hamak:
Linka do montażu hamaka, Nautical Ropes

Lekka linka montażowa z pasami do hamaków, Lightest strap
Pasy do montażu hamaka,Moon Strap

Co może Ci się przydać:
Moskitiera do hamaków księżycowych,Convertible bug net
Tarp do hamaka

Organizer do hamaka, RIDGELINE

Podpinka do hamaka

,