Dodaj opinię o produkcie

Pro hamak, Zielony TMPRO2424

545.00 zł
Hamak z moskitierą

Specyfikacja techniczna

wymiary materiału [cm]: 310x170
długość całkowita [cm]: 325
dopuszczalne obciążenie [kg]: 150
waga [kg]: 0.880

Pro hamak, Zielony TMPRO2424

Hamak z moskitierą

PRO HAMMOCK to hamak ze zintegrowaną  moskitierą -najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy chcą spędzać czas odpoczywając, śpiąc na świeżym powietrzu bez natrętnych owadów.
Moskitiera zasuwana na cztery suwaki z obu stron, umożliwia łatwe i wygodne wchodzenie do hamaka. Wykonana z wysokiej jakości tkaniny z mikrosiateczką, która daje swobodny przepływ powietrza i chroni przed owadami.
Hamak posiada Ridgeline - organizer do którego można schować moskitierę i inne drobne rzeczy.  Jest on zawieszony na lince, która pozwala nam regulować dystans zawieszenia hamaka i opiera się na nim moskitiera.
Pro hamak jest hamakiem przeznaczonym dla jednej lub dwóch osób. Hamak zaczepiamy za dwa karabińczyki 6 KN , nie posiada on linek ani pasów montażowych ( należy zakupić je oddzielnie).
Nowością wprowadzoną do tej linii hamaków są dwie boczne linki odciągające, tak aby zapewnić jeszcze lepszy komfort leżenia po skosie ( ikonki głowy oraz ze stopami wskazują nam w jaki sposób najlepiej ułożyć się w hamaku).  Z boku hamaka mamy do dyspozycji 4 małe karabińczyki, które służą nam do odciągu hamaka- wspomniane dwie linki boczne, co zwiększa nam  przestronność lub służą do podpięcia podpinki do hamaka.

Waga: 880 g
Dopuszczalne obciążenie: 150kg
Długość: 325 cm (od karabińczyka do karabińczyka)
Wymiary materiału: 170x310 cm
Ridgeline- organizer
Karabińczyk 6kN x 2 szt.

Dlaczego hamak Ticket to the Moon to dobry wybór?

- hamaki posiadają certyfikację zgodną ze standardem OEKO-TEX®,
-Ticket to the Moon to firma, która zapewnia swoim pracownikom- mieszkańcom indonezyjskiej wyspy Bali uczciwe warunki pracy, zapewnia ubezpieczenie, godne wynagrodzenie, 8 godzinny dzień pracy, nie zatrudnia dzieci.  
-minimalizują odpady, z resztek jakie pozostają po wycięciu hamaków szyte są torby, saszetki, etui. Inwestują w innowacyjne metody recyklingu.

Co na pewno potrzebujesz dokupić aby zawiesić hamak:
Linka do montażu hamaka, Nautical Ropes

Lekka linka montażowa z pasami do hamaków, Lightest strap
Pasy do montażu hamaka,Moon Strap
 

,